marmaris yeni sayfa
27-01-2020 11:06 Kategori: GENEL

Acınız acımızdır

Acınız acımızdır
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Elazığ’da ve çevre şehirlerde meydana gelen şiddetli deprem nedeniyle hayatını kaybeden yurttaşlarımıza Tanrı’dan rahmet, yakınlarına ve tüm ulusumuza başsağlığı diliyoruz. Depremde yaralananlara geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz."

Geçtiğimiz Cuma günü Elazığ’da 6,8 şiddetindeki deprem Osmaniye merkezde hissedildi. Depremi hisseden vatandaşlar panikle evlerinden sokaklara kaçtı. Meydana gelen deprem Siirt, Malatya, Gaziantep ve çevre illerde de hissedildi. Türkiye’nin birçok şehrinde 112 ve UMKE ekipleri bölgeye seferber edildi. İçişleri Bakanlığı açıklamasına göre, Elazığ’da 15 ve Malatya’da 9 kişi hayatını kaybetti.1073 kişi çeşitli yaralanmalar nedeniyle hastanelere akın etti. Göçük altında kalan 24 kişinin kurtarılması için çalışma yapılıyor”.

Yeni Sayfa Gazetesi Ailesi olarak ülkemizi derinden sarsan deprem nedeniyle yaşamlarını kaybeden vatandaşlarımıza Tanrı’dan rahmet ve yaralılara acil şifalar dileriz. Tanrım, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ne zeval vermesin, vatandaşların yaralarını sarmak için mücadele veren görevlilere sabır ve güç dileriz.

 

Haber Merkezi

 

 


Bu haber 778 defa okunmuştur.
HABERE YORUM YAZINDİĞER GENEL HABERLERİ