YENİSAYFA TV
18-06-2019 10:06 Kategori: GENEL

Masa Tenisi müsabakaları başladı

Masa Tenisi müsabakaları başladı
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"İstanbul Kuruluşlararası Masa Tenisi Spor Kulübü Derneği tarafından organize edilen Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Kuruluşlar Arası Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası 15-16–17 Haziran 2019 tarihlerinde Muğla Marmaris Amiral Orhan Aydın Spor Salonu’nda 30 ilden gelecek olan kurum ve kuruluş takımlarının katılımı ile yapılıyor. "

 İstanbul Kuruluşlararası Masa Tenisi Spor Kulübü Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Beşok, Masa tenisi sporu ve 17. Kuruluşlararası Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası için yapmış olduğu destek ve katkılarından dolayı, Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay'a plaket verdi.  
Kendi illerinde yaptıkları maçlar sonucunda Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazanan kuruluş takımlarının yer alacağı müsabakalarda; Erkekler Süper Lig’de 11, Birinci Lig’de 47, Kadınlar Ligi’nde 5 takım olmak üzere toplam 63 takım, 250 sporcu mücadele edecek. 
Müsabakalar; bugün yapılan açılış seremonisi sonrası 1. Lig grup çıkma maçları ile başladı. 16 Haziran Pazar günü erkekler 1. Lig eleme sıralama maçları ile erkekler süper lig, kadınlar ligi grup çıkma ve eleme sıralama maçları yapılacak. 17 Haziran Pazartesi günü 1. Lig, süper lig, kadınlar ligi yarı final ve final maçları yapılacak. Müsabakalar ödül töreni ile son bulacak. Derece yapan ilk 4 takıma kupa ve madalya ile birlikte Deta Sport (Stıga) kuruluşu tarafından ödül verilecek.

Haber Merkezi


Bu haber 1769 defa okunmuştur.
HABERE YORUM YAZINDİĞER GENEL HABERLERİ