marmaris yeni sayfa
28-08-2019 10:00 Kategori: GÜNDEM

Başkan Oktay’ın vatandaş ziyareti başladı

Başkan Oktay’ın vatandaş ziyareti başladı
  • Facebook Paylaş
  • Yorum Yaz

"Göreve geldiği günden bu yana ilçeyi ortak akılla yöneteceklerine vurgu yapan Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay, Marmaris’te bir ilke imza atarak site ziyaretlerine başladı. İlk olarak iki sitede vatandaşlarla buluşan Başkan Oktay, site sakinlerinin taleplerini dinledi."

Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay, Marmaris yaşayanlarıyla birebir görüşmek; vatandaşlardan gelen talep, öneri ve şikayetleri dinleyebilmek için yeni bir çalışmanın startını vererek site ziyaretlerine başladı. İlk etapta iki siteyi ziyaret eden Başkan Oktay, bu çalışmanın geniş kapsamlı biçimde devam edeceğini söyledi. Vatandaşlar ise Başkan Oktay’a taleplerini doğrudan iletmenin mutluluğunu yaşadı.

 

VATANDAŞLARIN TALEPLERİNİ DİNLEDİ

 

Ziyaretlerine ilçenin en büyük sitesi olma özelliği taşıyan 212 haneli Orman Teknikerleri ve Siteler Mahallesi’nde yer alan Derya Sitesi ile başlayan Başkan Mehmet Oktay’a birim müdürlerinin yanı sıra Meclis Üyesi Hasan Yaylalı eşlik etti. İlaçlama, temizlik, altyapı, halk plajı gibi konularda vatandaşların istek ve değerlendirmelerini dinleyen Başkan Oktay, belediyenin yetkileri ve imkanları doğrultusunda gerekli çalışmaların yapılacağını kaydetti. Göreve geldikleri 4 buçuk aylık süre zarfında Beldibi, Bağlıiçi, Çıldır gibi mahallerde yürüttüğü çalışmaları anlatan Başkan Mehmet Oktay, site sakinleriyle bir araya gelmeye devam edeceklerinin ve vatandaşlardan gelen talep ve öneriler doğrultusunda çalışacaklarının altını çizdi

Belediye Bülten


Bu haber 2325 defa okunmuştur.
HABERE YORUM YAZINDİĞER GÜNDEM HABERLERİ