USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000

KOÇ YENİAYININ 12 BURÇ ÜZERİNDEKİ ETKİLERİ NELER OLACAK?

14-07-2023

KOÇ: Sevgili Koçlar yükselen koç burçları ,yeni ay sizin burcunuzda gerçekleşiyor ;maddi manevi her türlü alanda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz uzun zamandır aklınızda kurguladığınız planladığınız projeleri yine aynı etkisi ile birlikte gerçekleştirebilirsiniz bu süre zarfında trafikte hızlı araba kullanmamaya ve sağlığınıza özen göstermeniz önemlidir.

BOĞA: Sevgili Boğalar ve yükselen boğa burçları, yoğun ve hareketli bir haftaya giriyorsunuz ; yeni ayın etkisi ile birlikte yeni ortamlarda bulunabilir , kalabalık yeni grup topluluklar içerisinde aktif bir şekilde rol alabilir , ya da uzun zamandır planladığınız arkadaş toplantılarını önümüzdeki 15 gün içerisinde planlayabilir ve organize edebilirsiniz.

İKİZLER: Sevgili ikizler ve yükselen ikizler burçları, önümüzdeki 15 gün içerisinde meslek , iş ve kariyer alanı ile alakalı hızlı bir şekilde yeni başlangıçlara imza atabilirsiniz, hatta iş değişikliği ya da yeni bir girişimde içerisinde de kendinizi bulabilirsiniz, her türlü yeni başlangıç ve imza için yeni ay sizi tetikleyecek ve destekleyecektir bilginiz olsun.

YENGEÇ: sevgili Yengeçler ve yükselen yengeç burçları önümüzdeki 15 gün içerisinde uzun zamandır planladığınız saat ya da eğitimi gerçekleştirebilirsiniz hatta yeni oyun etkisi ile birlikte yeni bir eve taşınmanızda muhtemel bu sırada trafikte dikkatli olmanızda fayda var hızlı araç kullanmamaya özen gösterin.

ASLAN: Sevgili aslanlar ve yükselen aslan burçları , önümüzdeki 15 gün içerisinde , ani beklenmedik bir şekilde gayrimenkul alım satımı ile ilgili bir hareketliliğin içerisinde kendinizi bulabilirsiniz beklemediginiz bir yerden gelebilecek miras veya toplu bir ödeme alabilir yeni bir iş kurabilir ya da ortaklığa girebilirsiniz.

BAŞAK: Sevgili başaklar ve yükselen başak burçları , önümüzdeki 15 gün içerisinde aldığınız ani kararlar , yeni kuracağınız ortaklıklar , maddi yöndeki girişimler, atacağınız imza veya mevcut işinizi büyütme ve genişletme ile alakalı bir sürece girebilir ; yeni başlangıçlar da bulunabilir , yeni sözleşmeye imza atabilirsiniz ; lakin vereceğiniz karar geleceğinizde geniş ve ciddi anlamda rol oynayacak etkiye sahip olacak , bu sebeple dikkatli ve temkinli hareket etmekte fayda var.

TERAZİ: sevgili teraziler ve yükselen terazi burçları önümüzdeki 15 gün içerisinde sağlığınıza ve özellikle de baş kafa bölgesi yararlanmalarına çok dikkat etmeli trafikte hızlı araç kullanmamaya özen göstermeli ve dikkatli temkinli hareket etmekte fayda var .Ayrıca uzun zamandır hayalini kurduğunuz yeni bir girişim ve başlangıçlar için harekete geçebilir hatta yeni bir sözleşmeye imza atabilirsiniz bilginiz olsun.

AKREP: Sevgili akrepler ve yükselen akrep burçları önümüzdeki 15 gün içerisinde daha çok çocuğunuz ile ilgilenmenize gerekecek durum ve gelişmeler olabilir bu arada eğitimi ile ilgili de bazı sıkıntılar yaşayabilirsiniz ilişkisi olan akrep burçları bu aralar biraz ilişkileri ile ilgili sığınacağı durum ve gelişmeler yaşayabilir kalbi boş olan akrepler ise kendilerinden yaşça büyük birisiyle yeni bir ilişkiye başlayabilir bilginiz olsun.

YAY: Sevgili yaylar ve yükselen yay burçları , önümüzdeki 15 gün içerisinde ev , ailevi konular anne ve babanızla ilgili durum ve gelişmeler içerisinde kendinizi bulabilirsiniz hatta ev değiştirebilir ve hayatınızda köklü bir değişim ve dönüşüm sürecine başlayabilirsiniz .Hayatınızda zor ve krizli  de olsa eski düzeni yıkıp yeni düzene geçiş için yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.

OĞLAK: Sevgili Oğlaklar ve yükselen oğlak burçları, önümüzdeki 15 gün içerisinde , yakın arkadaş , kardeş ve yakın akrabalar ile ilgili gelişmeler olurken ; yeni bir araç alabilir , mevcut aracınızı değiştirebilir , yakın bir seyahate çıkabilir ve hayatınızda yeni değişiklikler için yeni başlangıçlara imza atabilirsiniz bilginiz olsun.

KOVA: Sevgili kovalar ve yükselen kova burçları maddi ve manevi konularla ilgili önümüzdeki 15 gün içerisinde hayatınızda güzel gelişmeler olabilir ani beklenmedik bir şekilde elinize toplu para geçebilir ve yeni bir taşınmaz alımı ile ilgili imza atma sürecine girebilirsiniz hayatınızda ani beklenmedik başlangıçları hazır olun.

BALIK: Sevgili balıklar ve yükselen balık burçları , önümüzdeki 15 gün içerisinde bekar olanlar , kendileri ile ilgili değişim dönüşüm ve yenilenme sürecine girebilir ve hatta yeni bir imaj değişimi içerisinde kendini bulurken ; evli olan balıklar gelecekleri ile ilgili yeni kararlar sürecine girebilir . Bazı balık burçları ise , yeni bir ortakla imza atabilir ve bazı balıklar ise mevcut işlerini büyütüp genişletebilirler .

 

Sevgiler ..

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?