Muğla
DOLAR18.814
EURO20.4917
ALTIN1159.4

BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ
Abone ol

 

Marmaris Belediyesi, turizm sezonunun kapanışında personel yemeği düzenlendi. Belediye personeline Marmaris’e hizmetlerinden dolayı teşekkür eden Başkan Mehmet Oktay, “Yaşadığımız felaketlerin üstesinden birlikte geldik. Enerjisi, potansiyeli oldukça yüksek bir kente sahibiz. Mesai arkadaşlarımla bu kenti daha yüksek çıtalara yükselteceğimize inanıyorum. Ben sizlerden söz istiyorum performansımızı daha da yukarı çekecek miyiz? Birlikte başaracağız” dedi.

 

 

Turizm sezonunun sona gelinirken Marmaris Belediyesi, personel yemeği düzenlendi. Marmaris Paşa Beach Otel’de düzenlenen geceye Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay, başkan yardımcıları, meclis üyeleri, birim amirleri ve belediye personeli katıldı. Personel yemeği gecesinde Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay konuşma yaptı.

Marmaris için çalışan belediye personeline teşekkür eden Mehmet Oktay, “Seçim kampanyası dönemindeki çalışmamada ısrarla söylediğim bir konu vardı. Ayrıştırmayacağız, ötekileştirmeyeceğiz ve kutuplaştırmayacağız. Marmaris’i ortak akılla yönetiyoruz. Biz kişiselleştirmiyoruz ve bu Marmaris özelinde baktığımızda çok önemli bir zenginlik” dedi.

Son yıllarda Marmaris’in yaşadığı olumsuzlukları hiçbir yerin yaşamadığının altını çizen Başkan Oktay, “Dünya çapında bölgemize en önemli tur operatörünün iflası ve bizim bu konudaki çalışmalarımız önemli turist kaybının önüne geçti. Ardından pandemi süreci yani daha önce hiç tecrübe etmediğimiz bir sürecin içerisine girdik. Ancak tüm bu süreç içerisinde bir şekilde gerek sizler ve gerekse Marmaris yaşayanları ile birlikte duyarlılığı yukarıda tutup almak zorunda olduğumuz önlemleri alarak, iyi bir yol aldık. Bu konuda mesai kavramı gözetmeksizin koşturan, alın teri döken, çaba gösteren emekçi arkadaşlarıma bir kez daha teşekkür etmek istiyorum” dedi.

ÇITAYI YÜKSELTECEĞİZ

Mehmet Oktay sözlerini şöyle sürdürdü: “Pandemi süreci ile birlikte yaşadığımız orman yangınlarının olması hakikaten çok ağır bir süreci yaşadığımızın göstergesidir. Kenetlenerek bunların da üstesinden geldik. Tüm bu olumsuz günlerde Marmaris kendini en iyi şekilde ispat etti. Bunu hepinizin sayesinde ispat ettik. Enerjisi, potansiyeli oldukça yüksek bir kente sahibiz. Siz değerli mesai arkadaşlarımla bu kenti daha yüksek çıtalara yükselteceğimize inanıyorum. Ben sizlerden söz istiyorum performansımızı daha da yukarı çekecek miyiz? Birlikte başaracağız” dedi.

Başkan Oktay, kısa bir süre sonra emekliliğe ayrılacak olan Başkan Yardımcısı Hakan Köksal’a vermiş olduğu hizmetlerinden dolayı teşekkür etti. Hediye takdim etti. Ardından gecenin pastası kesildi.

Geceye katılanlar, Serkan Oktay’ın canlı performansıyla coşkuyla eğlendi.

MİKAİL ZEYBEK


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Muğlada 445 projeden 38i ödül aldıÖnceki Haber

Muğlada 445 projeden 38i ödül aldı

CHP’Lİ GİRGİN, “1500 TL İLE TEKER DÖNER Mİ?”Sonraki Haber

CHP’Lİ GİRGİN, “1500 TL İLE TEKER DÖNER...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar