Muğla
DOLAR18.5747
EURO18.4316
ALTIN1028.4

BU KADAR MI GÖZLERİNİ KİN BÜRÜDÜ

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
BU KADAR MI GÖZLERİNİ KİN BÜRÜDÜ
Abone ol

 

Memleket Partisi Parti Meclisi Üyesi ve eski Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar, basın toplantısı düzenledi. Sahibi olduğu, Premier Nergis Beach Otel’e Marmaris Belediyesi tarafından uygulanan işlemle ilgili konuşan Acar, “Bu kadar mı gözlerini kin bürüdü, ne istiyorlar, dertleri ne. Kimin kimle ne hesabı var. Turistin kaynadığı bu dönemde sen nasıl gelir de bu hamleyi yaparsın, yakışır mı. Biz de belediye başkanlığı yapmadık mı. 2 buçuk sene boyunca neredeydiniz kardeşim. Korkunun ecele faydası yok. Otel faaliyetine devam ediyor ” dedi.

 

Memleket Partisi Parti Meclisi Üyesi ve eski Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar, basın toplantısı düzenleyerek gündeme dair açıklamalarda bulundu. Sahibi olduğu, Premier Nergis Beach Otel’e Marmaris Belediyesi tarafından uygulanan işlem ve güncel siyasi gelişmeler hakkında konuşan Ali Acar, son seçimlerden bu yana mobbing sürdürüldüğünü belirtti.

OTEL FAALİYETİNE DEVAM EDİYOR

Konunun temelinde yatan amacın farklı olduğunu belirten Ali Acar, “Bu kadar mı gözlerini kin bürüdü, ne istiyorlar, dertleri ne. Kimin kimle ne hesabı var. Turistin kaynadığı bu dönemde sen nasıl gelir de bu hamleyi yaparsın, yakışır mı. Biz de belediye başkanlığı yapmadık mı. 2 buçuk sene boyunca neredeydiniz kardeşim. Niye zamanında gelip de mühürlemediniz burayı. Amaç farklı bunun temelinde yatan korku diye düşünüyorum. Korkunun ecele faydası yok. Otel faaliyetine devam ediyor. Bu çocuk oyuncağımı, dünya ayağa kalkar. Yani sen otelde 300 misafir, buradan ekmek yiyen personel, tedarikçi firmalar o kadar kolay mı. Nereyi boşaltıp da mühürlediler bu şekilde” dedi.

KİMLERE NE RUHSATLAR VERİLDİĞİNİ BİLİYORUZ

Marmaris’teki güncel konulara değinen Acar sözlerini şöyle sürdürdü: “Biz bilmiyor muyuz; Marmaris’te neler olduğunu, kimlere ne ruhsatlar verildiğini, nasıl verildiğini örnekleri var. İlerde konuşmak istediğimizde çok şey konuşacağız ama bizim içimizde. Biz kurumsal bir siyasi partinin temsilciliğini yapıyoruz. Bunun temelinde yatan temel meselelerden birisi de bu. Herkes tutturmuş bir yol gidiyor Marmaris’te. Sen, bizim oğlan, böyle olmuyor bu işler. Ne için yani, insanların özgür iradesi yok mu bu memlekette. Biz AKP’li olan insana ‘sen ne için AKP’lisin’ diyebiliyor muyuz. CHP’liye, AKP’li sen ne için CHP’lisin diyebiliyor mu. Biz de şuanda liderimiz olan, doğruluğuna, dürüstlüğüne, namusuna güvendiğimiz gerçekten bir lider olarak gördüğümüz, ülkenin de kurtuluşunun onun elinde tek kişi olarak tanıdığımız Muharrem İnce genel başkanımla beraber. Oy alır alamaz o ayrı konu. Ama üzerimize düşen vatandaşlık görevimizi temsil görevimizi bu şekilde yapmak zorundayız. Öyle yağma yok. Memleketin bu kadar sorunu varken, bazı kişilerin yapı kayıt belgesinin iptal ettirildiğini, o zaman hepsine yapacaksınız. İşi özelleştirdiniz mi, kişiselleştirdiniz mi, bunun karşılığı gelir”

ARZU BARIŞKANER

 


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
BAŞKAN AYYILDIZ’DAN MÜJDEÖnceki Haber

BAŞKAN AYYILDIZ’DAN MÜJDE

Bodrum Belediyesinden 342 milyon TLlik yatırımSonraki Haber

Bodrum Belediyesinden 342 milyon TLlik y...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar