Muğla
DOLAR19.0602
EURO20.8425
ALTIN1214.1

CHP’Yİ İKTİDARA TAŞIMAK İÇİN ÇALIŞACAĞIM

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
CHP’Yİ İKTİDARA TAŞIMAK İÇİN ÇALIŞACAĞIM
Abone ol

 

İş adamı 55 yaşındaki Nurettin Ece, CHP Muğla Milletvekilli Aday Adaylığını açıkladı.  Ulu Önder Atatürk’ün devrimleri ve ilkeleriyle büyüdüğünü belirten CHP Muğla Milletvekili Aday Adayı Ece, “Ulu önder Atatürk’ün kurmuş olduğu CHP’nin İkinci Yüzyılı’na girerken kurup ve emanet ettiğini CHP’nin iktidara taşımak için daha aktif rol almaya, çalışmaya adayım” dedi.

 

 

İş adamı 55 yaşındaki Nurettin Ece, CHP Muğla Milletvekilli Aday Adaylığını açıkladı. Evli ce 3 çocuk babası olan Nurettin Ece, çocukluk yaşlarında CHP’ ile tanıştığını kaydetti.

ÇOCUKLUK YILLARINDA CHP İLE TANIŞTI

Ulu Önder Atatürk’ün devrimleri ve ilkeleriyle büyüdüğünü belirten CHP Muğla Milletvekili Aday Adayı Ece, “9-10 yaşlarımda CHP ile tanıştım. Okul çıkışları parti binasına gider, büyük devrimci Ulu Önder Atatürk’ün devrimciliği büyük abilerimiz bize anlatırdı. Hayatımda güzel bir anıdır. İlk sandalyeye CHP’de oturmuştum” dedi.

İkinci yüzyılda CHP’yi iktidara taşımak için çalışacağını vurgulayan Ece sözlerini şöyle sürdürdü: “Ulu önder Atatürk’ün kurmuş olduğu CHP’nin İkinci Yüzyılı’na girerken kurup ve emanet ettiğini CHP’nin iktidara taşımak için daha aktif rol almaya, çalışmaya adayım”

ÇOCUKLARIMIZA SAHİP ÇIKMAK LAZIM

Eşitlik ve adil dağılım vurgusu yapan Ece, “2010 yılında partiye üye oldum. Ülke genelinde 2. Yüzyılda adil olmaK lazım. Eşitlik ve adaleti sağlamak. Çocuklarımıza sahip çıkmak lazım” diye konuştu.

NURETTİN ECE KİMDİR

Nurettin Ece, 1967 yılında Elazığ’da doğdu.  Maden işçisi ailenin çocuğu olan Ece, ilk, orta ve lise eğitimini tamamladıktan sonra dil eğitimi için Almanya’ya gitti.

Almanya-Türkiye arası ticaret yapan Ece, 1992’de Marmaris’te bir deri mağazası açtı. Ece, yazları Marmaris, kışları Almanya ticaret yaptı. Marmaris’te yaşadığı süreç içerisin de  bir çok sokak hayvanlarına destek olmuştur. İyi bir hayvanseverdir.

ARZU BARIŞKANER


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Petsu kapak, kulp, damacana kapağı, preform, palet kartonu ve shrink satın alınacaktırÖnceki Haber

Petsu kapak, kulp, damacana kapağı, pref...

Ulada sabah namazı buluşması gerçekleştirildiSonraki Haber

Ulada sabah namazı buluşması gerçekleşti...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar