Muğla
DOLAR19.0486
EURO20.7979
ALTIN1210.2

MESLEKTAŞLARIMIZ İÇİN DAHA ÇOK ÇALIŞACAĞIZ

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
MESLEKTAŞLARIMIZ İÇİN DAHA ÇOK ÇALIŞACAĞIZ
Abone ol

Muğla Büyükşehir Gazeteciler Derneği’nin 3. Olağan Genel Kurulu yapıldı. Genel kurulda başkanlık seçimi de gerçekleştirildi. Tek liste ile gidilen seçimde mevcut başkan Cem Kaytan, güven tazeledi.

 

Muğla Büyükşehir Gazeteciler Derneği’nin 3. Olağan Genel Kurulu, Menteşe’deki Konakaltı İskender Alper Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Genel kurula, Muğla Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Süleyman Akbulut, Muğla İnternet Gazetecileri Derneği Başkanı Seda Köktener, Muğla Valiliği Özel Kalem Müdürü Baki Gencel, Muğla Basın Yayın ve Enformasyon Şube Müdürü Erol Kütahya, Beşkaza Kültür ve Dayanışma Platformu Başkanı Devrim Karakuş, dernek üyeleri ve basın mensupları katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan genel kurulda, denetim kurulu raporu okundu.

MESLEKTAŞLARIMIZ İÇİN DAHA ÇOK ÇALIŞACAĞIZ

Muğla Büyükşehir Gazeteciler Derneği Başkanı Cem Kaytan, göreve geldiklerinden itibaren, meslektaşlarının iyi ve kötü günlerinde yanlarında olmaya gayret gösterdiklerini kaydetti.

Meslektaşlarının iyi şartlarda çalışması için ellerinden geleni yapacaklarını belirten Kaytan, her türlü fikre açık olduklarını dile getirdi. Birlik ve beraberlik içerisinde hareket etmek istediklerini kaydeden Kaytan,  “Yeni dönemde yeni çalışmalarımız olacak. Eğitim verilmesi konusunda çalışacağız. Her türlü farklı fikirlere açığız. Birlik ve beraberlik içerisinde çalışmak istiyoruz. Meslektaşlarımızın sıkıntıların çözümü yolunda özveriyle çalışamaya devam edeceğiz” dedi.

Genel kuruldaki konuşmaların ardından tek listeyle gidilen kongrede, açık usul yapılan oylamada mevcut başkan Kaytan yeniden seçilerek, güven tazeledi.

Gazetemizin Yazı İşleri Müdürü Arzu Barışkaner’in de yer aldığı Muğla Büyükşehir Gazeteciler Derneği’nin yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu: “Volkan Yıldız, Altar Zeyhan, Durmuş Genç, Hüseyin Atılgan, Sıdıka Kölemen, Uğur Naim Yurtsev, Kadir Kürşat Tamer”

MİKAİL ZEYBEK


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Halk pazarını soğuk vurduÖnceki Haber

Halk pazarını soğuk vurdu

BİSİKLET ŞÖLENİ NİSAN’DASonraki Haber

BİSİKLET ŞÖLENİ NİSAN’DA

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar