USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Ekonomi

Ortacada ‘Dünya tütünsüz günü yürüyüşü

MUĞLA İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN 31 MAYIS 'DÜNYA TÜTÜNSÜZ GÜNÜ' ÇERÇEVESİNDE DALYAN MEYDANI'NDAN KAUNOS KRAL ÇAY BAHÇESİNE KADAR ‘SİGARASIZ BİR HAYAT İÇİN EL ELE’ SLOGANIYLA YÜRÜYÜŞ DÜZENLENDİ.

Ortacada ‘Dünya tütünsüz günü yürüyüşü
31-05-2023 16:00
48

Muğla İl Sağlık Müdürlüğü tarafından 31 Mayıs ’Dünya Tütünsüz Günü’ çerçevesinde Dalyan Meydanı’ndan Kaunos Kral Çay Bahçesine kadar ‘Sigarasız Bir Hayat için El Ele’ sloganıyla yürüyüş düzenlendi.


Yürüyüşe kamu kurum müdürleri, öğrenciler, vatandaşlar ve STK temsilcileri katılırken, sigaranın insan sağınına zararlarını içiren döviz ve pankartlar taşındı. Yürüyüş boyunca çevredeki esnaf ve vatandaşlar da yürüyüşe destek verdi.


Ortaca’nın turistik Dalyan Mahallesinde gerçekleştirilen etkinliğe, Ortaca Belediye Başkanı Alim Uzundemir, Muğla Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Dr. Eriş Başaran Akça, Ortaca İlçe Sağlık Müdürü Dr. Murat Bilbay, Belediye Başkan Yardımcısı Ersan Karakuyu, İl Sağlık Müdür Yardımcıları da katıldı.Kaynak: IHA
Editor : Haberpanelim
SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ANKET TÜMÜ

Parse error: syntax error, unexpected 'else' (T_ELSE) in /var/www/vhosts/marmarisyenisayfa.com/httpdocs/theme/clean/block/col_poll.php on line 75