USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Ekonomi

Ortacanın park bahçe ve yollarında çalışma

MUĞLA’NIN ORTACA İLÇESİ GENELİNDE BELEDİYE EKİPLERİ TARAFINDAN TEMİZLİK, BUDAMA VE ÇEVRE DÜZENLEME ÇALIŞMALARI ARALIKSIZ OLARAK DEVAM EDİYOR.

Ortacanın park bahçe ve yollarında çalışma
31-05-2023 11:30
48

Muğla’nın Ortaca ilçesi genelinde Belediye ekipleri tarafından temizlik, budama ve çevre düzenleme çalışmaları aralıksız olarak devam ediyor.


Ortaca Belediyesi temizlik işleri ekiplerinin ilçe genelinde budama, temizlik, bakım ve çevre düzenleme çalışmalarına devam ederek yağmur nedeniyle yollarda oluşan hasarları gideriyor.


Ortaca Belediye Başkanı Alim Uzundemir Ortaca Belediyesine bağlı ekipler, park, bahçe bulvar, cadde ve refüj gibi alanlarda yabani ot temizliği ve çim biçme çalışması gerçekleştirdiğini belirterek, çalışmaların kentin dört bir yanında devam ettiğini açıkladı. Başkan Uzundemir, daha yeşil ve yaşanılabilir bir kent için çalışmaların, belirlenen program dahilinde devam edileceğini açıkladı.Kaynak: IHA
Editor : Haberpanelim
SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ANKET TÜMÜ

Parse error: syntax error, unexpected 'else' (T_ELSE) in /var/www/vhosts/marmarisyenisayfa.com/httpdocs/theme/clean/block/col_poll.php on line 75