USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Gündem

ŞOFÖR ESNAFININ SESİ OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ

ŞOFÖR ESNAFININ SESİ OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ
24-11-2022 11:32
48

 

Marmaris Şoförler Odası Başkanı Bülent Kalaycı, oda üyeleri ve taksi durak başkanlarıyla bir toplantı yaptı. Toplantıda, taksi durak yerleri ve bekleme yerleri, akaryakıttaki zam artışları, taksimetre fiyat tarifesi ve durak sorunları ile ilgili görüş alışverişinde bulunuldu. Başkanı Kalaycı, “Marmaris Şoförler Odası ailesi olarak göreve geldiğimiz ilk günden bu güne sıkıntılara rağmen şoför esnafının sesi olmaya devam edeceğiz” dedi.

 

 

 

Marmaris Şoförler Odası Başkanı Bülent Kalaycı, oda üyeleri ve taksi durak başkanlarıyla bir toplantı yaptı. Marmaris Şoförler Odası’nda yapılan toplantıda üyelerin sorunları konuşuldu. Toplantıda, taksi durak yerleri ve bekleme yerleri, akaryakıttaki zam artışları, taksimetre fiyat tarifesi ve durak sorunları ile ilgili görüş alışverişinde bulunuldu. Marmaris Şoförler Odası Başkanı Bülent Kalaycı, sorunların çözümü noktasında oda olarak her türlü desteğe hazır olduklarını dile getirdi.

ŞOFÖR ESNAFININ SESİ OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Sorunların çözümü için gerekli girişimlerde bulunacaklarını belirten Bülent Kalaycı, “Taksi durak başkanlarımız ve üyelerimizle sorunların çözümü noktasında her türlü fikir alışverişinde bulunduk. Arkadaşlarımızın sıkıntılarını çok iyi anlıyoruz. Bunların çözülmesi için oda olarak her türlü destekte ve girişimde bulunacağız. Zamlar konusunda da olabilecek en makul fiyat tarifesini konuştuk. Katılım sağlayan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ederim. Marmaris Şoförler Odası ailesi olarak göreve geldiğimiz ilk günden bu güne sıkıntılara rağmen şoför esnafının sesi olmaya devam edeceğiz” dedi.

ARZU BARIŞKANER

 


Editor : Haberpanelim
SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ANKET TÜMÜ

Parse error: syntax error, unexpected 'else' (T_ELSE) in /var/www/vhosts/marmarisyenisayfa.com/httpdocs/theme/clean/block/col_poll.php on line 74