USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Kültür Sanat

Üniversite öğrencilerine stantla tanıtım

MENTEŞE BELEDİYE TİYATROSU TARAFINDAN MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ YERLEŞKESİNİN BULUNDUĞU KÖTEKLİ MAHALLESİNDE KURULAN STANTTA; ÖĞRENCİLERİNE YÖNELİK TANITIM VE KURS KAYITLARI GERÇEKLEŞTİRİLİYOR.

Üniversite öğrencilerine stantla tanıtım
05-10-2022 12:00
48

Menteşe Belediye Tiyatrosu tarafından Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Yerleşkesinin bulunduğu Kötekli Mahallesinde kurulan stantta; öğrencilerine yönelik tanıtım ve kurs kayıtları gerçekleştiriliyor.


Menteşe Belediye Tiyatrosu tarafından Köteklide kurulan stantta, tiyatro tarafından yapılan çalışmaların ve projelerin üniversite öğrencileri ile paylaşıldığını ifade eden Menteşe Belediye Başkanı Bahattin Gümüş, “Üniversite öğrencisi kardeşlerimiz tiyatromuzun standını ziyaret ederek sahnelenen oyunlar ve yapılan çalışmalar ile bilgi alabilirlerken, belediye tiyatromuz bünyesindeki eğitmenler tarafından 6 farklı dalda verilen kış dönemi kursları için başvuruda da bulunabiliyorlar. Standımızda ayrıca üniversite öğrencisi kardeşlerimize ikametgâh değişikliği ile ilgili bilgilendirici broşürler de dağıtıyoruz. Amacımız üniversite gençliği ile bir arada olmak. Onların sosyal faaliyetlerden, kültür ve sanattan uzak kalmamasını sağlamaktır” dedi.


Menteşe Belediye Tiyatrosu’nun kış dönemi kurslarına kayıt yaptırmak isteyen vatandaşlar belediye tiyatrosunun sosyal medya hesapları üzerinden çevrimiçi başvuru yapabilecekleri gibi, Zihni Derin alışveriş merkezindeki Belediye Tiyatrosu ofisinden de bireysel olarak başvuru yapabiliyorlar.Kaynak: IHA
Editor : Haberpanelim
SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ANKET TÜMÜ

Parse error: syntax error, unexpected 'else' (T_ELSE) in /var/www/vhosts/marmarisyenisayfa.com/httpdocs/theme/clean/block/col_poll.php on line 74