USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Marmaris

MARMARİS'TE BELEDİYE EKİPLERİ KÖTÜ HAVAYA KARŞI SABAHA KADAR UYUMADI

Yağmur nedeniyle 24 saat mesai yapan Marmaris Belediyesi ekipleri olumsuzluk yaşanmaması için yoğun çaba harcadı.

MARMARİS'TE BELEDİYE EKİPLERİ KÖTÜ HAVAYA KARŞI SABAHA KADAR UYUMADI
05-09-2023 12:11
05-09-2023 12:13
MUĞLA

Marmaris Belediyesi ekipleri, Eylül ayının ilk yağmurunda herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması için yoğun çaba harcadı. Dün akşam saatlerinde başlayan sağanak yağmur nedeniyle temizlik ve fen işleri müdürlüğü personeli başta olmak üzere zabıta müdürlüğü, park bahçeler, destek hizmetleri ve diğer birimlerin çalışanları sahada teyakkuz halindeydi.
Özellikle dere ve kanallarda taşma yaşanmaması için yağmur öncesi tedbirlerini alan ekipler halk plajlarında dere ağızlarının ve yağmur büzlerinin ağızlarını açtı. Mazgal ve ızgaraları da açarak suyun daha kolay akmasını sağlayan ekipler yağmur sırasında da tüm ilçede kontrollerini sürdürerek olumsuz etkileri en aza indirmek için var gücüyle çalıştı.
Karacasöğüt Mahallesi’nde su baskını meydana gelen bir eve dalgıç pompa ile müdahale eden ekipler yollarda devrilen ağacın da kaldırılmasını sağladı. Ayrıca yıldırım nedeniyle ilçenin bazı noktalarında yaşanan küçük çaplı yangınlara da Orman İşletme ve İtfaiye ekipleriyle birlikte müdahale etti.


Editor : Arzu BARIŞKANER
SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ANKET TÜMÜ

Parse error: syntax error, unexpected 'else' (T_ELSE) in /var/www/vhosts/marmarisyenisayfa.com/httpdocs/theme/clean/block/col_poll.php on line 74