USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Marmaris

KADIN VE GENÇ GİRİŞİMCİLER KURULLARI BELİRLENDİ

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Muğla İl Kadın ve İl Genç Girişimci Kurulları seçimleri tamamlandı.

KADIN VE GENÇ GİRİŞİMCİLER KURULLARI BELİRLENDİ
17-11-2023 13:50
18-11-2023 15:55
MUĞLA

 Marmaris Ticaret Odası Kadın ve Genç Girişimciler Kurulu üyeleri, geçtiğimiz günlerde Muğla’da gerçekleşen seçimle İl İcra Komitesi Başkan ve Yardımcılarını belirledi.

Muğla Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleşen toplantının ardından gerçekleşen Kadın Girişimciler Kurulu seçimlerinde Marmaris Ticaret Odası’nı (MTO) temsilen Pelin Yaylalı Pala, Ayşe Türkmen Yeşilaraz, Melike Sinem Çevik ve Nurgül Candan oy kullanırken yapılan seçim sonrası Kadın Girişimciler Kurulu İl İcra Komitesi Başkanlığı’na önceki dönem başkanı Mehtap Şeniz Çahan yeniden seçilirken MTO’dan Pelin Yaylalı Pala ise Başkan Yardımcısı olarak seçildi.

Genç Girişimciler Kurulu seçimlerinde ise MTO’yu temsilen Birgül Demir ve Berk Alkan oy kullandı. Seçim sonuçlarına göre Berke Altınsoy İl İcra Komitesi Başkanı oldu. Marmaris Ticaret Odası’ndan Birgül Demir de Başkan Yardımcısı seçildi.

Gerçekleşen kurul seçimleri sonrası açıklama yapan MTO Yönetim Kurulu Başkanı S. Mutlu Ayhan “Kadın ve genç girişimciliğin yenilik ve değişim vizyonu, hızla dijitalleşen dünya ticaretinde artık daha ön planda. Seçilen tüm üyelerimizi kutluyorum. Yapacakları çalışmalarla Odamıza, Marmaris’e ve ilimize katkı koyacaklarına yürekten inanıyorum. Her iki kurulda da Başkan Yardımcılığı görevlerini yürütecek olan odamız üyeleri Pelin Yaylalı Pala ve Birgül Demir’i tebrik ediyor, tüm üyelere başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.


Editor : Nur DÜZEN
SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ANKET TÜMÜ

Parse error: syntax error, unexpected 'else' (T_ELSE) in /var/www/vhosts/marmarisyenisayfa.com/httpdocs/theme/clean/block/col_poll.php on line 74