Muğla
DOLAR19.0486
EURO20.7979
ALTIN1210.2
Hüseyin Kocabıyık

Hüseyin Kocabıyık

Mail: [email protected]

Kara bulutlar güneşe çevrildi

 

Hüseyin Kocabıyık

Sevgili okurlarım, geçtiğimiz hafta içinde Türkiye genelinde siyaset adeta bir kara bulut içindeydi. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in 6'lı masadan ayrılıp ayrılmayacağı konuşulurken, sayın Akşener yaptığı sert konuşma ile siyaseti hallaç pamuğuna çevirdi. 

Sevgili okurlarım, kabahat 6'lı masadaki diğer liderlerde mi yoksa sayın Akşener'de mi bununla ilgili bir şey söyleyemeyeceğiz. Sonra ne oldu, devreye CHP ve İYİ Parti'nin kurmayları, Ankara ve İstanbul Belediye başkanlarının girdi. Bu sayede her şey güzel oldu.  Yani yine 6'lı masa yeniden birleşerek, partilerin kurmayları tarafından güzel açıklamalar yapılması da siyasetim güzelliğini gösterdi.

Sevgili okurlarım, İYİ Parti'nin bazı üst düzey yöneticileri ve kurmayları yapmış oldukları sosyal medyada ki olumsuz paylaşımlarını silerek birbirlerine jest yaptı. Bu süreçte 6 partinin genel başkanının tekrar birleşmesi için ellerinden gelen imkanı sağladıklarını da gördük. Hal böyle olunca son toplantı Saadet Partisi Genel Merkezinde yapıldı. Parti liderleri burada güzel bir anlaşma yaptıklarını, birlik ve beraberlik içinde olduklarını genel merkez önünde bulunan binlerce vatandaşa söyleyince seçmende bu güzellik karşısında memnuniyetini belirtti.

Sevgili okurlarım daha sonra da CHP Genel Merkezinde toplanan kalabalık gruba hitap eden Kemal Kılıçdaroğlu, beraberinde eşi, İstanbul ve Ankara Belediye Başkanı ile birlikte herkesi birlikte selamladılar. Sonra ne oldu biliyormusunuz? Ülkeyi saran kara bulutlar açılarak ortam güneşli bir havaya bürününce seçmenlerin yani 6 partinin üyeleri mutluluktan adeta bayram ettiler. Uzun lafın kısası 6'lı masadan Türkiye'nin 13. Cumhurbaşkanı Adayı olarak Kemal Kılıçdaroğlu'nun isminin çıkması halk arasında da benimsendi diyebiliriz sevgili okurlarım.     

 

Facebook Yorum

Yorum Yazın

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar