USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000

ZORLANMADAN MARMARİS BELEDİYE BAŞKANI OLAN ACAR ÜNLÜ

11-05-2024

Sevgili okurlarım, gündem yine Muğla siyaseti. Değişik partilerin belediye başkan adaylarını günlerce yazdık çizdik. Marmaris Belediye Başkanı olan Acar Ünlü’ye de bugünkü köşemde yer veriyorum. Sayın Ünlü için Marmaris’te en şanslı belediye adayı diye yazmıştım. Zorlu rakiplerini geride bırakan Acar Ünlü CHP’den Marmaris Belediye Başkanı seçildi. Ancak bazı gazeteci arkadaşlarımız belediye başkanlığı seçiminde Marmaris’te Ak Parti ve İYİ Parti adaylarının şanslı olduğunu dile getirmişlerdi. Ne oldu, bizim dediğimiz oldu. Acar Ünlü büyük bir üstünlükle Marmaris Belediye Başkanı seçildi.

Sevgili okurlarım, Marmaris’in yeni belediye başkanı Acar Ünlü, başta sempatikliği, güler yüzlülüğü ile tanındı hele seçmenle olan diyaloğunu elden koparmayınca seçmen tercihini sayın Acar Ünlü’den yana kullandı. Hem de Ak Parti ve İYİ parti ile diğer partilerden oy alarak Marmarislerin sevgisini kazanmış biri olarak biliniyor. 

Sevgili okurlarım, Marmaris Belediye Başkanı seçilen Acar Ünlü yapmış olmuş seçmen araştırmalarına göre ilçede Marmaris halkının güzellikler yapacaklarını inandığını söylüyor. Bizde güzler yüzlü saygın bir isim olan Belediye Başkanı Acar Ünlü’yü kutluyor ve tebrik ediyorum sevgili okurlarım…

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?