USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
ÇEVRE

MARMARİS UZUNYALI SAHİLİ TEMİZLENİYOR

Grand Azur önünde 18 Kasım 2023'te MDG Marmaris Doğa Gönüllüleri tarafından düzenlenen deniz dip temizliği etkinliği kapsamında, Marmaris Uzunyalı sahilindeki çevre dostu bireyler bir araya geldi.

MARMARİS UZUNYALI SAHİLİ TEMİZLENİYOR
18-11-2023 18:27
19-11-2023 00:06

Grand Azur önünde 18 Kasım 2023'te MDG Marmaris Doğa Gönüllüleri tarafından  düzenlenen deniz dip temizliği etkinliği kapsamında, Marmaris Uzunyalı sahilindeki çevre dostu bireyler bir araya geldi. Geçen hafta bölgede tespit edilen 6 tekerleğin ardından, bu kez deniz dibinde önceden belirlenen 44 araba tekerleği ve diğer çöpler temizlendi.

Uzunyalı sahili Grand Azur otel iskelesi önünden 36 adet ve Golden Rock Otel önünden 8 adet olmak üzere toplam 44 araba tekerleği denizden çıkarıldı. Bu anlamlı çevre girişimine katkıda bulunan doğa severler arasında, denizde tekerlek çıkaran Erhan KÜĶNER, dalış yetenekleriyle öne çıkan Hakan BAGCIOGLU, Marmaris Master Yüzücüler ve Mehtap VARDIOGLU gibi isimler bulunuyor.

Etkinlikte dip temizliğine katkı sağlayan diğer önemli isimler arasında Rubab ŞENKAL, Berkan ÇELİK, Serdar ENGİN ve Zeynep ENGİN de yer aldı. Ayrıca, plaj temizliğiyle destek veren tüm doğaseverlere teşekkür edildi.

Etkinliğin duyulmasının ardından katılan dalgıç Mazlum ÖDEMİŞ'e özel teşekkürlerle anıldı. Marmaris Belediyesi Çevre Mühendisi Anıl ve Duran beye de, hemen lastikleri bulundukları yerden aldıkları için minnettarlık ifade edildi.


Editor : Haber Merkezi
SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ANKET TÜMÜ

Parse error: syntax error, unexpected 'else' (T_ELSE) in /var/www/vhosts/marmarisyenisayfa.com/httpdocs/theme/clean/block/col_poll.php on line 74